LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

Referencie klientov LiMiMalta

LiMiMalta

Referencie a skúsenosti našich klientov

Prečítajte si referencie na jazykové pobyty organizované našou agentúrou. Ďalšie referencie nájdete na našej Facebookovej stránke, na ktorej si okrem zaujímavých informácií o Malte, jazykových školách môžete nájsť aj ich vyjadrenia a fotografie k pobytu na Malte. Sme radi, že o kvalite našej dlhoročnej práce s klientmi môžu hovoriť oni sami a podeliť sa o skúsenosti z jazykových kurzov na Malte.
Objavte aj Vy krásu Malty!
Neváhajte si vyžiadať konzultáciu a nezáväznú ponuku na Váš jazykový pobyt na Malte.
Tešíme sa na Vás!

Deniska

Velikánske ĎAKUJEM a posledný pozdrav z Malty Am Language Studio posielam LIMIMALT-e, ktorá mi umožnila tento jazykový pobyt a zabezpečila všetko, čo sa zabezpečiť dalo. Ďakujem za skvelú starostlivosť počas môjho pobytu na Malte. Pán Dlužanin je skvelý človek, ktorý sa vie postarať o svojich klientov, tak, aby im nič nechýbalo a všetko bolo v poriadku ako má byť. Bol so mnou po celý čas môjho štúdia a pobytu (1 mesiac) na Malte, stále v kontakte, zaujímal sa nielen – (pár slovami povedané),či je všetko v poriadku, ale aj mimo toho: ako sa darí v učení jazyka, či mi to pomáha, či som spokojná s organizovanými výletmi, priateľov či už som si našla….proste nielen strohé ‘je všetko ako má byť?’ , ale chcel vidieť a počuť spokojnosť celú a mať dobrý pocit, že je o jeho klienta dobre postarané. Možno sa to zdá prehnané, ale nie je, pretože človek v cudzom svete a sám je rád, keď v prípade potreby vie, kam sa obrátiť, má sa komu vyrozprávať… alebo len tak pochváliť. Je to naozaj dobrý pocit. Takýto prístup som ešte naozaj nikde nezažila a preto mojou vlastnou skúsenosťou môžem túto agentúru len odporúčať všetkým,… všetkým vekovým kategóriám, čí sú to mladi alebo starí, každý si tu príde na svoje. Nebojte sa toho….Z organizačnej stránky vám všetko zabezpečí LIMIMALTA a z tej ďalšej: len kopec zážitkov, výletov, nových kamarátov, skúsenosti a hlavne prečo tam človek ide je zdokonalenie sa v jazyku – sa postará škola, v ktorej budete.

….už teraz premýšľam o budúcom návrate zase sem AmLeisure Malta

Deniska Le

Miška

S prístupom sme boli maximálne spokojní

Celá organizácia ohľadom pobytu bola na veľmi dobrej úrovni – od vybavenia potrebných dokladov, letenky, transferu z letiska a na letisko, príchod domov, ubytovanie v rodine a až po pravidelné týždenné kontrolné telefonáty 🙂
Myslím si, že tento intenzívny kurz mi pomohol v zdokonalení komunikácie – bolo to vlastne mojím cieľom. Dĺžka pobytu 3 týždne je minimálne potrebná, aby sa človek zdokonalil v anglickom jazyku. Vyhovoval mi ‘odľahčený’ spôsob výučby, učili sme sa intenzívne, ale prebiehalo to vtipnou a zábavnou formou. Mala som super profesorov, ktorí nás vedeli motivovať, ale aj rozosmiať. Úprimne, so žiadnou negatívnou skúsenosťou som sa nestretla. Spoznala som veľa nových ľudí z rôznych kútov sveta, s niektorými doteraz udržujem kontakt.
Tento pobyt nie je len o učení, ale je tam bohatý výber programov a výletov. Pár som ich aj absolvovala a bolo fajn. Malta je krásna krajina. Napriek tomu, že som zakotvila až v rodine č. 3 :), cítila som sa tam veľmi dobre. Starali sa o mňa dobre. Viem si predstaviť, že v prípade môjho opakovaného pobytu by som chcela bývať znovu u nich.
Rodičia naozaj veľmi dlho a starostlivo vyberali ponuky rôznych agentúr a som rada, že sme si vybrali práve LIMIMALTU. Všetko prebehlo presne tak, ako nám to bolo povedané a napísané. S prístupom sme boli maximálne spokojní a určite doporučujem túto agentúru svojim priateľom a známym.
Ešte raz by som sa ti chcela poďakovať za skvelú organizáciu a prístup.

Miška

Branislav

Určite budem odporúčať ďalej svojim kamarátom a možno budúci rok “navidenie”.

Týmto by som chcel veľmi poďakovať agentúre LIMIMALTA a konkrétne p. Michalovi, ktorý mi bol nápomocný od prvého kontaktu až po ten posledný a to môj návrat na Slovensko. Skutočne musím vyzdvihnúť jednanie a správanie, nakoľko na slovenské pomery málo vídané a v iných agentúrach som sa takejto starostlivosti a ochoty nedočkal. Pán Michal mi presne poradil, ktorá škola je v čom dobrá a čo tam môžem očakávať a na základe týchto informácií som sa mohol rozhodnúť. Čo sa jednalo vybavenia už samotného kurzu, veľmi dobre všetko zariadil za mňa a mne len stačilo čítať maily a zapisovať informácie čo si mám zobrať a kedy letím…Ale týmto to neskončilo. Počas pobytu ma kontaktoval otázkami typu či je všetko v poriadku a ak sa aj niečo vyskytne, mám mu hneď dať vedieť, čo považujem za naozaj skvelý prístup a preto chcem ešte raz poďakovať.

Čo sa týkalo školy am Language , tá splnila moje očakávania. Škola moderná, učitelia profesionálni a tiež sme sa aj dosť nasmiali na hodinách, jednoducho dobre, nič iné nemôžem povedať. Ubytovanie v apartmáne bolo tiež dobré, čisto a pre toho, kto nepotrebuje luxus, plne vyhovujúce. Odporúčam všetkým, ktorí chcú spojiť učenie a zábavu (dennú či nočnú) – vyžitia je tam viac ako dosť a tiež určite musím dodať: „Kto pôjde do tejto školy, nech sa určite zúčastňuje na čo najviac školských aktivitách.’ (ktoré sú poobede a večer, poprípade cez víkendy), ktoré škola ponúka, nakoľko vždy bola super zábava a veľa srandy. Toto pokladám za veľké plus školy. Spoznal som tam veľa skvelých ľudí zo školy študentov, učiteľov a tých, ktorí zabezpečujú chod školy…

PS: neviem či ich za to platili, ale všetci v škole boli stále vysmiati a s dobrou náladou, takže som sa pripojil a 3 týždne smial a užíval si Maltu

Ešte raz ďakujem agentúre LIMIMALTA. Určite budem odporúčať ďalej svojim kamarátom a možno budúci rok “navidenie”.

Branislav L.

Adelka

Na Malte som strávila nezabudnuteľných 8 týždňov 🙂

Touto cestou by som chcela zaslať agentúre LIMIMALTA a pánovi Dlužaninovi ‘VEĽKÉ ĎAKUJEM’ za sprostredkovanie môjho jazykového pobytu na Malte. Ďakujem taktiež za profesionálny a zároveň priateľský prístup! 🙂 Od môjho prvého telefonátu až po môj prílet domov bol so mnou pán Dlužanin v neustálom kontakte a zabezpečil všetko, čo sa zabezpečiť dalo. Všetko čo bolo povedané bolo aj splnené!!!
Na Malte som strávila nezabudnuteľných 8 týždňov :-), škola ktorú sme spolu s pánom Michalom vyberali, splnila moje očakávania! Domov som si priniesla kopec ‘incredible, amazing, beautiful, unforgettable merories and experiences.
Ešte raz by som sa Vám chcela poďakovať za skvelú organizáciu a prístup!
PS: Ja sa vrátim 😉

Prajem šťastný a úspešný nový rok!

Adelka K.

Ilona

Určite svoje dieťa pošlem zase s LIMIMALTOU 🙂

S manželom sme sa rozhodli, že synovi k narodeninám kúpime jazykový 2 týždňový pobyt na Malte. Jasné, že nasledovalo googlovanie na nete a hľadanie vhodnej agentúry. Stránka www.limimalta.com / www.jazykovepobytymalta.sk ma oslovila, lebo bola taká pre mňa, osobná 🙂 A po skontaktovaní sa s p. Dlužaninom, sme pri nej aj zostali 🙂  Spolupráca s nimi bola, na slovenské pomery, nadpriemerná. Všetko prebehlo korektne, bez stresov a vždy boli ochotní mi všetko vysvetliť a hlavne ste všetko zariadili a vybavili.

A najlepšia referencia pre mňa je spokojnosť nášho syna, ktorý si pobyt na Malte nevedel vynachváliť, dokonca sa mu ani nechcelo domov 🙂 Nielenže mal možnosť každodenne komunikovať v angličtine, ale skúsil a veľmi si pochvaľoval spôsob výučby. Ani na chvíľu nemal čas sa nudiť, pretože po škole mali študenti naplánovaný úžasný program, kde sa zabavili, spoznali Maltu a samozrejme užili si more.

Ešte raz ďakujem za všetko, aby som nezabudla aj za to, že ste so synom boli v kontakte aj na Malte.

Vašu agentúru odporúčam aj známym a keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, určite svoje dieťa pošlem zase s LIMIMALTOU 🙂

Ilona P.

Natálka

Moja angličtina sa výrazne zlepšila

Vybrala som si jazykový kurz na Malte cez agentúru LIMIMALTA a myslím si, že to bolo super rozhodnutie. Počas celého pobytu bolo o mňa veľmi dobre postarané. Nadobudla som veľa nových skúseností, spoznala veľa nových ľudí z rôznych kútov sveta a moja angličtina sa výrazne zlepšila. Ubytovanie bolo krásne a škola bola veľká zábava, nebola to škola akú poznáme my. Malta je nádherný ostrov a určite budem ďalej odporúčať agentúru LIMIMALTA aj mojim kamarátom. Dúfam, že budem mať túto možnosť aj budúci rok.

Natálka Š.

Lucia

Keď som sa rozhodovala cez akú agentúru pôjdem na Maltu, info som hľadala cez Google a žiadala som o ponuku od viacerých agentúr. Mala som vybratú jednu, komunikovala som s pani no nemala som najlepší pocit. V tom mi volal p. Dlužanin, informoval ma o všetkom a ešte aj navyše. Hneď som vedela že toto je správna voľba. A nemohla som urobiť lepšie. Od prvého kontaktu po posledný s ním bola komunikácia na úrovni 120%. Má bohaté skúsenosti so štúdiom na Malte, keďže sám na Malte študoval. Nechala som si poradiť aj ohľadom kurzu, nakoľko pôvodne som chcela len klasický kurz no dala som na jeho slová a priplatila som si aj intenzívny kurz. Celý čas je vám k dispozícii, zaujímal sa či som priletela v poriadku, či je ubytovanie ok. A čo sa týka školy, moja preferencia bola EC school nakoľko som mala záujem o štúdium pre ľudí 30+

Angličtinu som sa učila len na zš a sš a samozrejme som mala blok rozprávať. No po 2 mesiacoch blok odpadol, dokážem sa dorozumieť bez stresu, s chybami ale ľudia rozumejú 🙂 Škola je super, učitelia tiež, vybavenie. Dôležité je však tráviť čas s ľuďmi aj po škole. Využiť školské aktivity,  ísť do obchodu, reštaurácie, nasávať angličtinu, je to super že je tam všade okolo vás. Netreba sa báť, začiatky bývajú ťažšie, ale treba si to užiť na 110% a vyťažiť z toho maximum:)

Momentálne ako píšem tuto recenziu sedím v lietadle z Malty domov na Slovensko. Nie, kurz som ukončila skôr no po 3 týždňoch som sa vrátila späť, letenky boli lacné, absolvovala som maratón vo Verone a ostala som na malte ešte týždeň, pretože počasie na Malte je top!!!!!!!! 🙂

Ďakujem LiMiMalta a ďakujem p. Dlužanin za vaše služby. Nemám čo vytknúť😊

Lucia

Barborka a list od jej mamky

Každému študentovi od 17 – 25 rokov jednoznačne odporúčam vzdelávací pobyt na Malte.

Okrem mnoho nových poznatkov z angličtiny tam zažijete toľko krásnych vecí, o akých sa vám ani nesnívalo.Ja som bola prvýkrát na takomto vzdelávacom pobyte sama a tak som sa rozhodla, že pôjdem len na 3 týždne. Agentúra LIMIMALTA mi všetko zariadila tak, že som nemusela pohnúť ani prstom… na letisku na Malte ma čakali dvaja ľudia, ktorí mi dali uvítací balíček a zaviezli ma autom do rodiny. Rodina bola milá, priateľská a vo všetkom mi vyhovela. Raňajky sme si robili sami a večere boli veľmi chutné. Domáca nám prala každú sobotu a mali sme k dispozícii wifi aj TV 😉 Do školy som to mala 10 min. rýchlou chôdzou. Jazyková škola ESE bola moderná, krásna, obrovský bar a veľká terasa na sedenie. Učitelia boli zhovievaví, milí a veľa nás toho naučili. V skupine sme boli vždy maximálne 10-ti, takže sme rozprávali skoro stále. Škola organizovala každý týždeň aj welcome párty a plno ďalších výletov 😀 Čo sa týka týchto aktivít, tak vám odporúčam zúčastniť sa welcome párty, ktorá sa koná vždy v Pacevillle, čo je centrum, kde sú samé bary a diskotéky. Taktiež vám odporúčam navštíviť ostrovy Comino a Gozo a Cafe del Mar, čo je krásny bar s bazénom hneď nad morom:) Ja som každý deň chodila aj do školského Beachclubu, ktorý je vzdialený 10 min. rýchlou chôdzou od školy a je tam bazén, lehátka a hneď more 😉 Tieto tri týždne som si vážne užila najviac ako sa len dalo a aj keď mi bolo smutno za rodinou a kamarátmi, teraz si uvedomujem, že by som to rada zažila znova a závidím ľuďom, ktorých tento výlet ešte len čaká 😉

Barborka Š.

Tiež vám pripájame Ďakovný list od mamky s. Barborky

Dobrý večer pán Dlužanin,

Toto leto je pre nás tak nečakane rušné, že som sa bohužiaľ dlho nedostala k napísaniu pre mňa tak veľmi dôležitého poďakovania Vám za všetko, čo ste pre nás urobili.

Prosím Vás, prijmite odo mňa tú najsrdečnejšiu vďaku za Váš nezvyčajne milý, zodpovedný a absolútne osobný prístup od nášho prvého telefonátu až po dcérin prílet naspäť na Slovensko 🙂

Už pri našom prvom telefonickom rozhovore som cítila, že som mala nesmierne šťastie, že som Vás úplne náhodou objavila na nete, keď som hľadala tú správnu agentúru na sprostredkovanie prvého jazykového pobytu pre našu 18-ročnú dcéru 🙂

Potom už nasledovali len Vaše trpezlivé, vyčerpávajúce a priateľské odpovede na moje nekonečné otázky a obavy o dcérin pobyt pre ňu v neznámej krajine-(po prvýkrát sama vo svete:)

Príval toho nesmierne osobného prístupu ma tak očaril, že som sa nechala uniesť a telefonovala som Vám už kedykoľvek aj kvôli takej otázke, či náhodou neviete, či dcéra bude mať v rodine wifi 🙂

Vždy ste mali pre moje nekonečné otázky dostatok času a trpezlivosti, dokonca ste si našiel čas počas pobytu našej dcéry na Malte, pár krát jej zatelefonovať, či je všetko v poriadku a či sa má dobre…

Nikdy som sa nestretla s takým osobným prístupom v sprostredkovaní akejkoľvek veci.

Ďakujem Vám za rýchle a bezproblémové vybavenie všetkých formalít, za Vaše dohovory s konkrétnou školou na Malte, keď ste nám hľadali rodinu, aby bola čo najbližšie pri škole – čo sa Vám perfektne podarilo. Dcéra bola maximálne spokojná, ba priam šťastná, keď ju zamestnanec školy doviezol z letiska na Malte do peknej štvrte, do skvelej rodiny, kde ju ubytovali v krásnej, útulnej, čistej izbičke s úžasným dievčaťom z Talianska, s ktorou si padli do oka od prvej minúty a zažili spolu prekrásne týždne na čarovnej Malte. Toľko spolu klábosili po anglicky, že ani v škole toľko hodín neprerozprávali v angličtine 🙂 Píšu si doteraz a budúci rok plánujú spolu ďalší jazykový pobyt:)

Nehovoriac o škole ESE v St. Julians, ktorá dcére doslova vyrazila dych, a taktiež mimoškolské aktivity, výlety na krásne miesta, pláže a v neposlednom rade večerné párty plné kamarátstiev a zábavy 🙂

Maltu má už navždy vo svojom srdci a to aj vďaka Vám p. Dlužanin.

Prajem Vám z celého srdca veľa zdravia a šťastný, úspešný život.

Ľubica Š.

Saška

veeeeľké ĎAKUJEM

Aj takouto cestou by som chcela vyjadriť svoje veeeeľké ĎAKUJEM p. Dlužaninovi a spoločnosti Limimalta, vďaka ktorému som sa mohla zúčastniť na 3-týždňovom jazykovom pobyte na Malte. Počas celého môjho pobytu bol p. Dlužanin plne k dispozícii, pravidelne sa informoval o mojom pobyte v hostiteľskej rodine a o mojich úspechoch v škole. Postaral sa o celý môj pobyt na Malte presne tak, ako bolo na začiatku sľúbené. S takýmto ústretovým a priateľským prístupom som sa ešte nikde v žiadnej agentúre nestrela a aj preto ďalšie veľké ĎAKUJEM, lebo aj vďaka tomu som si Maltu zamilovala na celý život.
 
Čo sa týka mojich dojmov a pocitov zo školy. Ja som mala tu možnosť študovať v Clubclass a úprimne môžem povedať, že som nad mieru spokojná. Škola ponúka vysokú úroveň vzdelania, učenie je vedené ľahkou a zábavnou formou a lektori sú veľmi ochotný a majú veľmi priateľský prístup k študentom. Našla som si tam veľa kamarátov z rôznych kútov sveta, s ktorými som aj po mojom návrate na Slovensko stále v kontakte.
 
Jediné, čo by som tomu vytkla je, že kvôli mojim povinnostiam na Slovensku som tam nemohla zotrvať dlhšie. Ale už teraz s určitosťou viem povedať, že o rok sa určite vrátim. Maltu si človek ZAMILUJE, má svoje osobité čaro.
 
Alexandra M.

Rebecca

Chcem sa tam vrátiť znovu!

Vďaka agentúre LIMIMALTA som strávila nezabudnuteľné dva týždne na Malte, kde som sa zúčastnila jazykového pobytu. Chcem odporučiť všetkým, ktorí sa chcú zdokonaliť v angličtine a spoznať nových ľudí v priateľskom prostredí, aby neváhali a kontaktovali uvedenú agentúru Bola to pre mňa obrovská skúsenosť a chcem sa tam vrátiť znovu. Poďakovanie patrí p. Dlužaninovi, ktorý sa o všetko postaral a bol so mnou počas celého pobytu v neustálom kontakte.

Rebecca H.

Ivan

Pán Dlužanin je maximálny profesionál a človek na správnom mieste.

Prostredníctvom spoločnosti LIMIMALTA som sa zúčastnil 2-týždňového jazykového pobytu na Malte v škole ClubClass. Celý pobyt a štúdium je jedným z mojich najlepších zážitkov a keď mam pravdu povedať, ‘nechcelo sa mi ísť domov’. Jednoznačne odporúčam toto spojenie úžasného stredomorského ostrova s výučbou ANJ. Vďaka kurzu som mohol spoznať ľudí z celého sveta a stále udržiavame kontakt. Z pozitívnej atmosféry na ostrove ako aj v škole som dodnes unesený a ešte dlho ma táto atmosféra bude dobíjať energiou. Pán Dlužanin je maximálny profesionál a človek na správnom mieste.

Ivan T.

Richard

Všetkým, ktorí sa chcú zdokonaliť v angličtine a pocítiť excelentnú starostlivosť o klienta

Prvý rok – S agentúrou LIMIMALTA som sa zúčastnil 3-týždňového letného jazykového pobytu na Malte. Zdokonalil som sa v jazyku a zažil kopec zážitkov s novými kamarátmi. Pán Dlužanin sa počas celého môjho štúdia zaujímal ako sa mi darí v učení jazyka, či som spokojný, či je všetko OK ….

Preto chcem odporučiť všetkým, ktorí sa chcú zdokonaliť v angličtine a pocítiť excelentnú starostlivosť o klienta aby neváhali a kontaktovali spomínanú agentúru.
Ja ju budúce leto určite budem.

Druhý rok – Minulý rok som  vďaka agentúre LIMIMALTA strávil 3 nezabudnuteľné týždne na letnom jazykovom pobyte na Malte. Celý rok som na tento pobyt veľmi rád spomínal a nevedel sa dočkať budúceho leta kedy sa na Maltu s LIMIMALTOU opäť vrátim.

Ďakujem rodine, ktorá mi tohtoročný jazykový pobyt zaplatila a agentúre LIMIMALTA, ktorá tak ako vlani všetko vybavila aby som mohol celý august stráviť  na Malte. To, že minuloročný pobyt mi pomohol v zdokonaľovaní sa v angličtine sa tento rok odzrkadlil po absolvovaní testu na základe, ktorého som bol zaradený do vyššieho stupňa Upper-Intermediate .

Učitelia boli skvelí a ich metódu výučby by som zaradil aj na gympel, ktorý navštevujem. Spoznal som nových kamarátov z rôznych končín sveta, zažil kopec srandy a zábavy.

P.Dlužanin sa nielen počas celého pobytu ale aj pred odletom a aj po prílete zaujímal či je všetko OK a preto chcem znova a z vlastnej skúsenosti odporučiť všetkým, ktorí sa chcú zdokonaliť v angličtine a pocítiť excelentnú starostlivosť o klienta, aby neváhali a kontaktovali LIMIMALTU.

Richard

Ema

Pre mňa je to obrovská skúsenosť a určite chcem ísť na Maltu znovu! 🙂

Moje leto sa začalo 4-týždňovým jazykovým pobytom na Malte. Vďaka agentúre LIMIMALTA a pánovi Dlužaninovi to bol ten najkrajší a nezabudnuteľný mesiac v mojom živote! Všetko prebehlo bez problémov a ak mám byť úprimná, mám len pozitívne spomienky a zážitky. Počas celého pobytu ma pán Dlužanin kontaktoval. S celkovým prístupom agentúry LIMIMALTA som veľmi spokojná.

Bola som ubytovaná v zdieľanom apartmáne pár minút od školy. Absolvovala som intenzívny kurz angličtiny, ktorý mi veľmi pomohol a motivoval ma ešte viac. Moja angličtina sa výrazne zlepšila.

Myslím si, že škola je na veľmi vysokej úrovni. Učitelia sú milí, priateľskí a vtipní. Nikdy som sa v škole nenudila a vždy som sa tešila na hodiny, ktoré boli po celý čas zábavné vďaka rôznym aktivitám a pestrej forme výučby. Za tento mesiac som sa naučila veľmi veľa. Spoznala som nových skvelých ľudí, nové kultúry, miesta a zvyky.

Voľný čas som trávila so spolužiakmi a kamarátmi pretože škola ponúkala každý deň super program a výlety. Pre mňa je to obrovská skúsenosť a určite chcem ísť na Maltu znovu! 🙂

Ema

DIR TEAM

Vedeli ste že „Maltské more“ patrí medzi najčistejšie v Európe a zároveň je najkrajším miestom na potápanie v Stredozemnom mori? Pozrite si krásne video. 

DIR TEAM

Berco

Ďakujem pekne za super jazykový pobyt na Malte LiMiMalta. Ďakujem za skvelý full servis.
Za super prístup, starostlivosť. Bolo o všetko na komplet postarané od odletu z SK až po prílet späť.
Škola EC English school na vysokej úrovni, rodinné prostredie. odporúčam každému, kto uvažuje nad jazykovým pobytom na Malte. Majiteľ agentúry pán Dlužanin má fakt zodpovedný, priateľsky, a profesionálny prístup. Tento pobyt je aj o učení sa jazyku angličtiny, ale aj o zážitkoch a spoznaní super ľudí, kultúr z celého sveta.
Ďakujem ešte raz LiMiMalta.
Berco
Špecializujeme sa na jazykové pobyty na Malte
100-vky spokojných zákaznikov
Viac ako 15 rokov skúseností
Najlepšie súkromné jazykové školy na Malte
ZAŽITE TO AJ VY!

Štúdium a zábava na Malte

LiMiMalta