LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

Am Language

Sliema

Jazyková škola

Am Language

AM Language je jedna z prvých anglických jazykových škôl na Malte. Už od roku 1987 ponúka kvalitné jazykové pobyty  a je zakladajúcim členom FELTOM (Federation of English Language Teaching Organizations of Malta), asociácie pre kvalitné anglické jazykové školy na Malte.

Jej jazykové kurzy sú zastrešené Ministerstvom školstva Malty a všetky oddelenia sú akreditované podľa ISO 9001.

Jazyková škola am Language

Jazykové pobyty sú v priateľskom no zároveň profesionálnom prostredí. Filozofia školy Am Language je jednoduchosť a efektivita, pričom kombinuje najnovšie inovatívne vyučovacie techniky, technológie a individuálny prístup. Všetci učitelia sú kvalifikovaní a sú „Native speakers“  (rodení “Agličania“).

Jazyková škola Am Language patrím medzi menšie jazykové škole a vďaka tomu sa môžeme lepšie sústrediť na Vaše individuálne potreby a pomôcť vám zlepšiť Vašu angličtinu. Pomáha študentom nielen s angličtinou, ale aj s ubytovaním a voľnočasovými aktivitami pod vedením mladého a dynamického tímu, od administratívnej kancelárie až po učiteľov a personál pre voľnočasové aktivity. V tejto “rodinnej“ atmosfére vynakladá maximálne úsilie, aby ste sa počas Vášho pobytu cítili čo najpríjemnejšie.

Pozrite si krátke video ktoré Vás prevedie školou Am Language Studio:

Lokalita

AM Language studio sa nachádza v centre mesta Sliema, v jednom z najrušnejších turistických letovísk na Malte. Sliema je krásne mesto, ktoré v poslednom období zažilo veľký rozmach. Pre svojich návštevníkov ponúka veľké množstvo príležitosti na relax, ako napr. nádhernú panorámu na hlavné mesto Valletta, promenády, množstvo reštaurácií, barov, kaviarni, obchodov a obchodných centier, atrakcií…

Vybavenie

Škola bola nedávno moderne zrekonštruovaná, má 16 klimatizovaných tried vybavených interaktívnymi tabuľami s kapacitou 150 študentov. Nájdete tam študentské centrum, audio-vizuálnu miestnosť, počítačové jazykové laboratórium, internetovú miestnosť . Pri vstupe sa nachádza recepcia a na najvyššom poschodí nájde bufet, kde sa viete občerstviť a oddýchnuť na strešnej terase s krásnym výhľadom. V budove školy je bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Jazykové pobyty v Am Language

Kurzy angličtiny

Malta

Jazyková škola Am Language ponúka viacero kurzov angličtiny, bez ohľadu na Vašu aktuálnu úroveň jazykových, schopností či ciele. Získate prístup ku kvalitným vyučovacím materiálom a skúseným učiteľom, ktorí vám pomôžu zdokonaliť sa v angličtine. Vyberte si kurz podľa svojich potrieb a začnite svoju cestu k dokonalej angličtine s podporou školy AM Language.

Jazykové pobyty v Am Language

Ubytovanie

Malta

Jazyková škola Am Language ponúka viacero kurzov angličtiny, bez ohľadu na Vašu aktuálnu úroveň jazykových, schopností či ciele. Získate prístup ku kvalitným vyučovacím materiálom a skúseným učiteľom, ktorí vám pomôžu zdokonaliť sa v angličtine. Vyberte si kurz podľa svojich potrieb a začnite svoju cestu k dokonalej angličtine s podporou školy Am Language.

Ako to vyzerá v škole Am Language?

Galéria

Malta

Ako sa hovorí „lepšie raz vidieť, ako 100x počuť“! Pozrite si galériu obrázkov z jazykovej školy Am Language, aby ste si vedeli predstaviť ako vyzerá škola, triedy, priestory, spoločenské miestnosti, okolie školy,… kde budete študovať počas Vášho jazykového pobytu

Kliknutím zväčšíte

Prejdite sa školou Am Language

Virtuálna prehliadka

Malta