LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

Prečo LiMiMalta?

LiMiMalta

Rozmýšľate nad jazykovým pobytom na Malte?

Ste na správnom mieste! LiMiMalta je online jazyková agentúra, ktorá už viac ako 15 rokov pomáha pri výbere a zabezpečení jazykových pobytov na Malte pre klientov z celej Slovenskej a Českej Republiky.

Ako jediná svojim klientom ponúkame jazykové pobyty výlučne na Malte!

Pretože Malta je naša jediná destinácia, dokážeme sa lepšie zamerať na kvalitu poskytovaných služieb a zabezpečiť pre Vás len to najlepšie.
Objavte aj Vy krásu Malty
Neváhajte si vyžiadať konzultáciu a nezáväznú ponuku na Váš jazykový pobyt na Malte.
Tešíme sa na Vás!
Naším cieľom je pomôcť Vám pri výbere správneho jazykového pobytu, naučiť sa angličtinu a zažiť krásu a pôvab prekrásnej Malty. Pomôžeme Vám pri výbere vhodného typu jazykovej školy, kurzu angličtiny, ubytovania a zariadime všetko potrebné v súvislosti s Vašim jazykovým pobytom.

Maltský ostrov ponúka najširšiu škálu zábavy a zážitkov, ktoré podporujú študentov v učení a relaxe zároveň. Ako? Keď sa budete podieľať na mimoškolských aktivitách, musíte komunikovať s ostatnými študentmi, čím sa učíte jazyk. Môžete tak využívať angličtinu vo Vašom každodennom živote, zatiaľ čo ste na Malte. Malta má bohatú kultúru a miesta, ktoré môžete skúmať a objavovať tieto chvíle umožnia každému z Vás získať úžasné zážitky a my LIMIMALTA to zaistíme.

Prostredníctvom nášho ústretového personálu, Vám budeme pomáhať:

  • Pri výbere najvhodnejšej jazykovej školy, kurzu a ubytovania vzhľadom k Vašej osobnosti a potrebám, čo prispeje k spríjemneniu celého štúdia.
  • Poskytneme Vám kvalitné doprovodné služby v rámci Vašich potrieb a to nie len v krajine odkiaľ pochádzate, ale tiež vo Vašej cieľovej destinácii, ktorou je Malta, napríklad pomoc pri získavaní víz , výbere cestovného poistenia, a podobne.
  • Poskytneme Vám informácie o bankách, bankomatoch, lekárňach, kinách, rôznych podujatiach, obchodoch – jednoducho to najlepšie, najkvalitnejšie o miestach, ktoré sa oplatí vidieť, pričom to všetko prispôsobíme dĺžke Vášho pobytu a mnoho ďalšieho.

Nebudete len nejaký obyčajný turista s mapou v ruke, ale už pred odletom budete mať jasný cieľ čo budete vidieť, kde sa čo nachádza a ako sa tam dostať.

  • popri Vašom štúdiu na Malte bude náš personál s Vami neustále v kontakte a budeme sa snažiť riešiť všetky veci súvisiace s Vašim jazykovým pobytom a štúdiom angličtiny, budete môcť zhodnotiť Váš vlastný pokrok, pripadne riešiť vzniknuté problémy, čo Vám pomôže sústrediť na učenie a dosiahnuť Váš hlavný cieľ – rozprávať anglicky.
  • rodičov, ktorí si to vyžiadajú budeme informovať o dochádzke do školy ich drahých deti, o ich postupe, zážitkoch a dojmoch.
  • poskytujeme tiež ďalšie služby, ktoré Vám umožnia stráviť úžasný čas v Európskom Raji.

Tak poďte! Doprajte si zážitok z učenia a zábavy s LIMIMALTOU.

Špecializujeme sa na jazykové pobyty na Malte
100-vky spokojných zákaznikov
Viac ako 15 rokov skúseností
Najlepšie súkromné jazykové školy na Malte
Príjemné počasie, kurzy angličtiny a kopec zábavy

Štúdium a zábava

Na Malte