LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

ETI MALTA

Paceville

Executive training institute

ETI Malta

Jazyková škola ETI je špecializovaný vzdelávací inštitút, ktorý vám ponúka oveľa viac ako len klasický jazykový kurz. Tento tréning je zameraný na používanie angličtiny, ale zároveň sa zdokonalíte vo svojich profesionálnych komunikačných zručnostiach vrátane prezentácií , vyjednávanie, pojednávania alebo účasť na stretnutiach, písanie alebo posielanie e-mailov, telefonovanie.

ETI otvorila svoje brány v roku 2008 a školila klientov z rôznych profesií a prostredí z celého sveta. Ich klienti sú spoločnosti, ktoré pôsobia v automobilom, energetickom, ropnom priemysle, banky a inštitúcie svetových značiek ako ABB group, Bank of Cyprus, BASF, Bosch, Hitachi, Johnson Controls, KPMG, SEAT, Siemens, Scania Group, Vodafone a 10-tky ďalších.

Filozofia – Špecializovaný vzdelávací inštitút

V ETI pomáham jednotlivcom, ktorí pracujú na medzinárodnej úrovni, potrebujú komunikovať sebavedomejšie a efektívnejšie v angličtine. Dynamické školiace programy sa zameriavajú špecificky na obchodné komunikačné zručnosti a znalosti anglického jazyka, ktoré budete potrebovať, aby ste efektívne fungovali na dnešnom globálnom trhu.

Kurzy sú navrhnuté tak, aby riešili potreby dospelých a profesionálov. Priemerný vek klientov je 40 rokov a minimálny vek je 24 rokov.

Všetky školiace programy sú zamerané na študenta a riadia sa jeho potrebami. Váš kurz nie je založený na učebnici. Váš tréner navrhne prispôsobený kurz so zameraním na vaše potreby a vzdelávacie ciele, aby ste svoje ciele dosiahli rýchlejšie a videli okamžité výsledky.

V prvý deň vášho kurzu vám váš skúsený tréner pomôže identifikovať a definovať vaše ciele. Až potom bude navrhnutý váš špecializovaný program.

Moderné školiace stredisko

ETI funguje z moderného profesionálneho školiaceho strediska, ktoré sa nachádza v budove ESE (Európska škola angličtiny) v srdci St. Julian’s. Cieľom je poskytnúť uvoľnené, pohodlné a profesionálne vzdelávacie prostredie. Školiace centrum ETI pozostáva zo siedmich plne klimatizovaných školiacich miestností vybavených najnovšou multimediálnou technikou a interaktívnymi elektronickými tabuľami.

Nájdete tam priestranný salónik, kde budete mať možnosť precvičiť si angličtinu a nadviazať kontakty so svojimi trénermi a kolegami. Bezplatné občerstvenie, noviny a iné materiály na čítanie, WiFi a širokopásmové pripojenie na internet sú tiež k dispozícii v celom centre zdarma.

Počas prestávky si môžete vychutnať rýchle občerstvenie v Speakeasy, našej reštaurácii/kaviarni priamo na mieste. Speakeasy ponúka raňajky pre študentov, občerstvenie počas dňa, obedové jedlá a ďalšie. Súčasťou kaviarne je pohodlná veľká vonkajšia terasa, ktorú si môžete vychutnať aj vy.

Personál na recepcii vám rád pomôže s rezerváciou hotela, prenájmom auta, voľnočasovými aktivitami a organizáciou cestovania. Sme tu, aby sme vám pomohli, preto sa nás opýtajte.

Špecializované kurzy v ETI Malta

Kurzy angličtiny

Malta

Jazyková škola ETI Malta ponúka viacero kurzov angličtiny, bez ohľadu na Vašu aktuálnu úroveň jazykových, schopností či ciele. Získate prístup ku kvalitným vyučovacím materiálom a skúseným učiteľom, ktorí vám pomôžu zdokonaliť sa v angličtine. Vyberte si kurz podľa svojich potrieb a začnite svoju cestu k dokonalej angličtine s podporou školy EC Malta.

Biznis angličtina

Kurzy pre učiteľov

Klienti, pre ktorí využívajú špecializované kurzy od ETI

Chcú dosiahnuť svoje ciele v čo najkratšom čase

Pracujte v medzinárodnom biznis prostredí, kde sa angličtina často používa ako prostriedok komunikácie

Potrebujete zlepšiť svoju schopnosť komunikovať plynulejšie, presnejšie a efektívnejšie

Chcete sa zdokonaliť vo svojich profesionálnych komunikačných zručnostiach (vrátane prezentácií , vyjednávanie, obchodné stretnutia a účasť na meetingoch, písanie alebo posielanie e-mailov, telefonovanie a budovanie vzťahov)

Pomôžeme Vám aj s ubytovaním

Ubytovanie

Malta

Nech už hľadáte, komfortné apartmány alebo chcete zažiť Maltskú atmosféru priamo v hostiteľskej rodine, škola ETI Malta disponuje rôznymi možnosťami ubytovania, prispôsobenými vašim preferenciám a potrebám. Vyberte si ubytovanie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim očakávaniam a zažite prijemný pobyt v spojení s výborným vzdelávacím prostredím školy ETI Malta.

Prejdite sa školou ETI Malta

Virtuálna prehliadka

Malta