LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

ESE Malta

Paceville

Jazyková škola

ESE Malta

Európska škola angličtiny (ESE) sa pyšní titulom najviac medzinárodne akreditovanej nezávislej jazykovej školy na Malte. Tieto akreditácie svedčia o jej vysokých štandardoch a o odhodlaní poskytovať kvalitné jazykové pobyty, kurzy angličtiny a služby.

S viac ako 25 rokmi skúseností je ESE garantom kvality vzdelávania. Jazyková škola ESE si stále kladie za cieľ poskytovať výnimočné kurzy angličtiny a dodržiavať vysoké štandardy vo všetkých oblastiach.

Jazyková škola ESE

ESE – Európska škola angličtiny (Malta) je členom skupiny Claret Group, ktorá zahŕňa aj jazykovú školu ETI – Executive Training Institute (Malta), English in York (Spojené kráľovstvo) a York Associates (Spojené kráľovstvo). Stručne povedané, všetky štyri inštitúcie sú lídrami vo svojich oblastiach a spoločne ponúkajú celé spektrum školiacich riešení, od všeobecnej angličtiny až po špičkové firemné kurzy a kurzy pre inštitúcie, angličtinu pre špecifické účely a rozvoj medzinárodného tímu a vedenia. 

Nehovoriac o tom, že štandardy kvality Claret Group sú schválené medzinárodne uznávanými akreditačnými orgánmi, ako sú EAQUALS, IALC, Quality English, BAC, British Council, English UK a FELTOM. Táto skupina je v súkromnom vlastníctve.

Medzi ďalšie spoločnosti v rámci Claret Group patria aj hotely:  The George Urban Boutique Hotel (Malta), Salini Resort (Malta), Number11 Urban Boutique Hotel (Malta) a Land’s End Hotel (Malta), kde sa študenti môžu ubytovať počas ich pobytu. 

Pozrite si krátke video ktoré Vás prevedie školou ESE Malta:

Lokalita

ESE je moderná a profesionálne vybavená jazyková škola s ideálnou polohou v St. Julian’s  a v samotnom srdci Malty a zábavy v Paceville. V tejto lokalite nájdete reštaurácie, banky, bary, nočné kluby, obchody, kasíno, dve nákupné centrá, kiná, bowling, hotely a mnoho ďalšieho.

Len pár minút chôdze a dostanete sa na piesočnatú pláž St. George’s Bay, alebo aj prekrásnu zátoku Spinola Bay v St. Julian’s, ktorá je obklopená reštauráciami a obchodmi.

Škola ESE ponúka príjemné a profesionálne prostredie, ktoré je ideálne pre vaše štúdium.

  • V škole sa nachádza reštaurácia/kaviareň ktorá podáva raňajky študentom ubytovaných v rezidencii. Ponúka občerstvenie po celý deň, obedňajšie jedlá. Nájdete tam pohodlnú a veľkú vonkajšiu terasu, kde si môžete dať svoju rannú kávu, alebo len nejaké rýchle sústo medzi hodinami.
Jazykové pobyty v ESE Malta

Kurzy angličtiny

Malta

Jazyková škola ESE Malta ponúka viacero kurzov angličtiny, bez ohľadu na Vašu aktuálnu úroveň jazykových, schopností či ciele. Získate prístup ku kvalitným vyučovacím materiálom a skúseným učiteľom, ktorí vám pomôžu zdokonaliť sa v angličtine. Vyberte si kurz podľa svojich potrieb a začnite svoju cestu k dokonalej angličtine s podporou školy ESE Malta.

Jazykové pobyty v ESE Malta

Ubytovanie

Malta

Nech už hľadáte, komfortné apartmány alebo chcete zažiť Maltskú atmosféru priamo v hostiteľskej rodine, škola ESE disponuje rôznymi možnosťami ubytovania, prispôsobenými vašim preferenciám a potrebám. Vyberte si ubytovanie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim očakávaniam a zažite prijemný pobyt v spojení s výborným vzdelávacím prostredím školy ESE Malta.

Ako to vyzerá v škole ESE?

Galéria

Malta

Ako sa hovorí „lepšie raz vidieť, ako 100x počuť“! Pozrite si galériu obrázkov z jazykovej školy ESE, aby ste si vedeli predstaviť ako vyzerá škola, triedy, priestory, spoločenské miestnosti, okolie školy,… kde budete študovať počas Vášho jazykového pobytu

Kliknutím zväčšíte

Prejdite sa školou ESE Malta

Virtuálna prehliadka

Malta