LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

Clubclass

Swieqi

Jazyková škola

Clubclass

Clubclass je moderná, priemerne veľká anglická jazyková škola na Malte, ktorá ponúka svojim študentom tradičné Maltské prostredie. Získali si povesť aj vďaka najlepším cenám a pobytom, ktoré sú zamerané na to, aby bolo učenie angličtiny zábavné a príjemné.

Jazyková škola ClubClass funguje už od roku 1999 a na jej jazykových pobytoch bolo viac ako 30 000 študentov. Môže Vám zaručiť, že počas jazykového pobytu zlepšíte Vašu angličtinu, získate veľa nových priateľov z celého sveta a vytvoríte si nové, nezabudnuteľné zážitky.

Jazyková škola ClubClass

Škola má licenciu od ministerstva školstva a oficiálne uznaná Maltským úradom pre cestovný ruch ponúka kurzy anglického jazyka pre zahraničných študentov po celý rok. Clubclass je akreditovaným členom FELTOM a riadnym členom ALTO a WYSE Travel Confederation. Všetci učitelia sú vysoko kvalifikovaní, priestory sú pravidelne kontrolované a študenti sú umiestnení iba v licencovaných ubytovacích zariadeniach.

 

Pozrite si krátke video ktoré Vás prevedie školou ClubClass:

Lokalita

ClubClass English Language School ponúka kvalitné kurzy angličtiny na jednom z najlepších miest na Malte.  Jazyková škola Clubclass a rezidencia ja nachádza v mestečku Swieqi. Je to rezidenčná oblasť, ktorá je veľmi tichá a bezpečná.

Škola sa nachádza hneď pri centre Malty a čo by ste len ‘kameňom dohodili’  do 10 min. pešo, od školy nájdete Paceville, čo je centrum rôznej zábavy, kde nájdete množstvo kín, bowlingových dráh, nočné kluby, bary, kaviarne, reštaurácie, nákupne centrum a tiež krásnu piesočnatú pláž  St. George’s Bay.

Cez cestu od školy je autobusová zastávka so spojmi do Sliemy a hlavného mesta Valletty, ako aj záhradky, kde si viete kúpiť čerstvú zeleninu a len na pár krokov nájdete potraviny “Corner food store“. Pri škole sa nachádza aj Pub & Reštaurácia, kde sa môžete ísť pohodlne najesť.

Vybavenie

Hlavným rozlišovacím znakom školy ClubClass je, že okrem školy a ubytovania sa v budove nachádza vonkajší bazén, kde cez prestávky alebo po vyučovaní môžete tráviť čas so svojimi spolužiakmi a pri oddychu si zároveň aj precvičovať angličtinu. Nájdete tam aj fitness centrum, saunu, práčovňu a mnoho ďalších zariadení pre voľný čas a to všetko v tej istej budove!

Jazykové pobyty v ClubClass

Kurzy angličtiny

Malta

Jazyková škola ClubClass ponúka viacero kurzov angličtiny, bez ohľadu na Vašu aktuálnu úroveň jazykových, schopností či ciele. Získate prístup ku kvalitným vyučovacím materiálom a skúseným učiteľom, ktorí vám pomôžu zdokonaliť sa v angličtine. Vyberte si kurz podľa svojich potrieb a začnite svoju cestu k dokonalej angličtine s podporou školy ClubClass.

Jazykové pobyty v ClubClass Malta

Ubytovanie

Malta

Nech už hľadáte, komfortné apartmány alebo chcete zažiť Maltskú atmosféru priamo v hostiteľskej rodine, škola ClubClass disponuje rôznymi možnosťami ubytovania, prispôsobenými vašim preferenciám a potrebám. Vyberte si ubytovanie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim očakávaniam a zažite prijemný pobyt v spojení s výborným vzdelávacím prostredím školy ClubClass.

Ako to vyzerá v škole ClubClass?

Galéria

Malta

Ako sa hovorí „lepšie raz vidieť, ako 100x počuť“! Pozrite si galériu obrázkov z jazykovej školy ClubClass, aby ste si vedeli predstaviť ako vyzerá škola, triedy, priestory, spoločenské miestnosti, okolie školy,… kde budete študovať počas Vášho jazykového pobytu

Kliknutím zväčšíte

Prejdite sa okolím školy ClubClass

Video prehliadka

Malta