LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

Jazykové školy

Malta

Vyberte si z najlepších jazykových škôl na Malte

Naše jazykové školy na Malte boli dôkladne vybrané s cieľom poskytovať najvyššiu kvalitu vzdelávania. Pri výbere škôl sme kládli dôraz na ich akreditácie, certifikáty a renomé, aby sme zabezpečili najlepšiu kvalitu.

Jazyková škola ESE vytvorila úžasné rodinné balenie, ktoré ponúka skvelý spôsob, ako spojiť dovolenku so štúdiom angličtiny, oddychom a zábavou na Malte pre celú rodinu.
Európska škola angličtiny (ESE) sa pyšní titulom najviac medzinárodne akreditovanej nezávislej jazykovej školy na Malte.
Cesta EC sa začala v roku 1991, keď založili svoju prvú jazykovú školu EC na Malte a táto škola sa rýchlo stala jednou z popredných anglických jazykových škôl.
Získali si povesť aj vďaka najlepším cenám a pobytom, ktoré sú zamerané na to, aby bolo učenie angličtiny zábavné a príjemné.
Jazyková škola ESE vytvorila dokonalé spojenie jazykového pobytu, dovolenky a zábavy pre Vaše dieťa, na ktoré bude spomínať celý život. Tento balíček pozostáva z kurzu všeobecnej angličtiny , ubytovania v prekrásnom rezorte a aktivít...
AM Language je jedna z prvých anglických jazykových škôl na Malte. Už od roku 1987 ponúka kvalitné jazykové pobyty a je zakladajúcim členom FELTOM, asociácie pre kvalitné anglické jazykové školy na Malte.
Starostlivo vyberané školy
Najlepšie ceny a starostlivosť
Ponuky na mieru