LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

ESE – Rodinný pobyt

Salini Rezort

Rodinný pobyt

ESE Malta

Chcete si oddýchnuť a pre vaše deti pripraviť nezabudnuteľný zážitok?

Jazyková škola ESE vytvorila úžasné rodinné balenie, ktoré ponúka skvelý spôsob, ako spojiť dovolenku so štúdiom angličtiny, oddychom a zábavou na Malte pre celú rodinu . Toto balenie obsahuje komplexný balík služieb všeobecnej angličtiny (20 lekcií / týždeň) s prvotriednym ubytovaním v novo zrekonštruovanom Hoteli Salini pri pláži St. Pauls a balíčkom aktivít pre Vaše deti.

Neoddeliteľnou súčasťou tohto pobytu je aj komplexný program aktivít pre deti, ktorý je prispôsobený danej vekovej kategórii. Každý si tu nájde niečo pre seba. Obsahuje uvítaciu párty, výlety po najpopulárnejších plážach Malty, výlety loďou, historické a poznávacie výlety, nákupy, preteky na motokárach, bowling, prehliadku Malty, výlet do hlavného mesta Valletta, aquparky a mnoho ďalších nezabudnuteľných zážitkov. Samozrejme je myslené aj na bezpečnosť.

Garancia kvality

Európska škola angličtiny (ESE) sa pyšní titulom najviac medzinárodne akreditovanej nezávislej jazykovej školy na Malte. Tieto akreditácie svedčia o jej vysokých štandardoch a o odhodlaní poskytovať kvalitné anglické jazykové pobyty a služby.

Samozrejme je myslené aj na bezpečnosť.

Počas celého pobytu  sa o študentov stará  ESE vedúci, ktorý dohliada a pomáha všetkým študentom 24/7 v Salina Resort a na všetkých ESE organizovaných akciách. Rodičia sa vôbec nemusia báť o svoje deti, pretože sú v uzavretej rezidencii pod neustálym dohľadom členov tímu ESE a preto si pokojne môžu urobiť svoj vlastný program. Zájsť si niekam na pláž, prejsť sa po meste, vybrať sa niekam na výlet so spolužiakmi zo školy, dať si romantickú večeru a vychutnať si skvelé maltské jedlo, oddýchnuť si pri bazéne v hoteli… Venovať sa len sebe a spojiť dovolenku so štúdium a relaxom. V prípade, že by rodičia chceli zobrať svoje deti niekam na výlet, stačí to vopred nahlásiť personálu a deti môžu ísť s rodičmi.

Štúdium angličtiny pre celú rodinu

Kurzy angličtiny

Malta

Kurz pre dospelých

Kurz pre dospelých prebieha v hlavnej budove školy ESE v Paceville,  ktorá je vzdialená cca 15 min. cesty autobusom. Po tom, ako sa naraňajkujete a odovzdáte svoje dieťa vedúcemu skupiny, Vás vo vybraných hodinách bude čakať autobus, ktorý Vás odvezie z hotela do školy a spať na hotel. Triedy v škole ESE sú priestranné, plne klimatizované, čo tvorí to najlepšie prostredie na učenie. 

Kurzy všeobecnej angličtiny sú vhodné pre všetky typy študentov na rôznych jazykových úrovniach.  Absolvent po ich skončení vie správne používať anglický jazyk v bežných situáciách. Vie porozumieť základným frázam a gramatike, používa naučenú slovnú zásobu, správne vyslovuje a používa správny vetný slovosled.  

Lekcie prebiehajú systematicky a vyvážene. Učenie je zamerané na všetky oblasti rovnako, čiže rovnaký čas sa venuje čítaniu, písaniu, počúvaniu aj verbálnej komunikácii. Naučíte sa komunikovať v bežných situáciách, budete vedieť porozumieť anglicky hovoriacim ľuďom.

Kurz pre deti

Kurz všeobecnej angličtiny pre deti prebieha v klimatizovanej triede, ktorá sa nachadza priamo v areále rezortu. V týchto triedach je maximálne 15 študentov. Lekcie sú založené na zaujímavých témach, ktoré sú relevantné pre ich vek. Študenti sa naučia správne používať cudzí jazyk v bežných situáciách, porozumieť základným frázam a gramatike, používať naučenú slovnú zásobu, vyslovovať na prvý pohľad komplikované slová alebo aj používať správny vetný slovosled.

Súčasťou lekcií je rozvoj ďalších skúseností, tj. čítanie, písanie, verbálna komunikácia a počúvanie. Osvoja si najmä jednoduchú a rýchlu konverzáciu, ktorá im pomôže pri dennodennej komunikácii s anglicky hovoriacimi ľuďmi.

Rodinná dovolenka v Salini rezorte

Ubytovanie

Malta

Celá rodina je ubytovaná v prekrásnom a úplne novom 4-hviezdičkovom Salini Resorte, ktorý je ideálnym miestom pre relax a nezabudnuteľnú dovolenku, spojenú so štúdiom anglického jazyka na Malte. Tento rezort je umiestnený v kľudnej časti Malty, pri Salina Bay s výhľadom na priezračné modré Stredozemného more.  V rámci tohto rodinného balíčka je  pre dieťa zabezpečená polpenzia, ktorá pozostáva z raňajok a večere vo forme bufetov a balenej desiaty (pre deti od 8-11 rokov je poskytovný teplý obed ) a polpenzia pre dospelých.  Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV, sušičom na vlasy, trezorom a barom / chladničkou.

Tento 4-hviezdičkový hotel ponúka svojim návštevníkom:


*poznámka – Niektoré vybavenie je dostupné len pre študentov starších ako 17 rokov.

 
Ako to vyzerá na rodinom pobyte?

Galéria

Malta

Ako sa hovorí „lepšie raz vidieť, ako 100x počuť“! Pozrite si galériu obrázkov z jazykovej školy ESE a rezortu Salini, aby ste si vedeli predstaviť ako vyzerá škola, triedy, priestory, spoločenské miestnosti, okolie školy,… kde budete študovať počas Vášho jazykového pobytu

Prejdite sa Rezortom Salini

Virtuálna prehliadka

Malta
Balíček pre rodiny od školy ESE

Cenník

Malta
Cena od
745/týždeň
 • Transfer z letiska a na letisko
 • Kurz všeobecnej angličtiny v hlavnej budove
 • Ubytovanie v rezorte Salini
 • Polpenzia
 • Odvoz z hotela do školy a späť
 • Uvitací balík
 • ESE Certifikát
 • Letenka
Cena od
830/týždeň
 • Transfer z letiska a na letisko
 • Kurz všeobecnej angličtiny priamo v rezorte
 • Ubytovanie v rezorte Salini
 • Plná penzia po-pia, Polpenzia cez víkend
 • Balík aktivít pre dieťa po-sob.
 • Líder skupiny a dozor
 • ESE Certifikát
 • Letenka