LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

EC Malta

St. Julian’s

Jazyková škola

EC Malta

Cesta EC sa začala v roku 1991, keď založili svoju prvú jazykovú školu EC na Malte a táto škola sa rýchlo stala jednou z popredných anglických jazykových škôl. Dnes je už táto škola súčasťou celosvetovej siete 21 jazykových škôl EC, pôsobiacich v piatich krajinách na troch kontinentoch, vo svetových anglicky hovoriacich krajinách. 

EC Malta je jednou z mála anglických jazykových škôl, ktoré majú medzinárodnú akreditáciu kvality ISO9001.

Jazyková škola EC Malta 30+

Jazyková škola EC Malta je jedná z mála škôl na Malte, ktorá pri štandardných kurzoch ponúka aj jazykové pobyty “30+”, určené výhradne pre dospelých vo veku 30 a viac rokov. Na tieto účely škola vyhradila celé jedno poschodie, ktoré svojim študentom ponúka vlastnú recepciu, spoločenské priestory a triedy. Budete študovať s ľuďmi v rovnakom veku a pri tom môžete spoznať krásu Maltských pláží, navštíviť najstaršie chrámy sveta a zažiť 5000 rokov histórie “klenotu Stredozemného mora”. 

Pozrite si krátke video ktoré Vás prevedie školou EC Malta:

Lokalita

Jazyková škola EC Malta sa nachádza v meste St. Julian, ktoré je očarujúce turistické letovisko postavené okolo malej zátoky. V blízkosti školy sa nachádza aj centrum zabaví na Malte, známe ako Paceville, kde nájdete množstvo barov, discoték, reštaurácií, obchodov, kaviarni…

Len pár minút od školy sa nachádza krásna piesočnatá pláž St. George’s Beach alebo aj prekrásna zátoku St. Julian’s, ktorá je obklopená reštauráciami a obchodmi.

Od školy je veľmi rýchli prístup k hromadnej doprave 

Škola EC ponúka príjemné a profesionálne prostredie, ktoré je ideálne pre vaše štúdium.

Vybavenie

• Škola je moderná a rušná počas celého roka.

• Škole sa nachádza 62 plne klimatizovaných tried s celkovou kapacitou 676 študentov

• Zdarma WI-FI prístup k internetu v budove školy

• 2 priestranné strešné terasy s vyznačenými fajčiarskymi priestormi

• Školská kaviareň podávajúca všetky druhy teplých a studených jedál

• Dotované členstvo v posilňovni

• Sociálne a kultúrny program

• Testovacie stredisko

Jazykové pobyty v EC Malta

Kurzy angličtiny

Malta

Jazyková škola EC Malta ponúka viacero kurzov angličtiny, bez ohľadu na Vašu aktuálnu úroveň jazykových, schopností či ciele. Získate prístup ku kvalitným vyučovacím materiálom a skúseným učiteľom, ktorí vám pomôžu zdokonaliť sa v angličtine. Vyberte si kurz podľa svojich potrieb a začnite svoju cestu k dokonalej angličtine s podporou školy EC Malta.

Jazykové pobyty v EC Malta

Ubytovanie

Malta

Nech už hľadáte, komfortné apartmány alebo chcete zažiť Maltskú atmosféru priamo v hostiteľskej rodine, škola EC disponuje rôznymi možnosťami ubytovania, prispôsobenými vašim preferenciám a potrebám. Vyberte si ubytovanie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim očakávaniam a zažite prijemný pobyt v spojení s výborným vzdelávacím prostredím školy EC Malta.

Ako to vyzerá v škole EC?

Galéria

Malta

Ako sa hovorí „lepšie raz vidieť, ako 100x počuť“! Pozrite si galériu obrázkov z jazykovej školy EC, aby ste si vedeli predstaviť ako vyzerá škola, triedy, priestory, spoločenské miestnosti, okolie školy,… kde budete študovať počas Vášho jazykového pobytu

Kliknutím zväčšíte

Prejdite sa školou EC Malta

Virtuálna prehliadka

Malta