LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

ESE Mladí dospelí 17-22

Paceville

Young Adults 17-22 rokov

ESE Malta

Jazyková škola ESE vytvorila dokonalé spojenie jazykového pobytu, dovolenky a zábavy pre Vaše dieťa, na ktoré bude spomínať celý život. Tento balíček pozostáva z kurzu všeobecnej angličtiny , ubytovania v prekrásnom rezorte. Neoddeliteľnou súčasťou tohto  pobytu je aj komplexný program aktivít, ktorý je prispôsobený danej vekovej kategórii. Každý si tu nájde niečo pre seba. Tento balíček obsahuje uvítaciu párty, výlety po najpopulárnejších plážach Malty, výlety loďou, historické a poznávacie výlety, nákupy, preteky na motokárach, bowling, prehliadku Malty, výlet do hlavného mesta Valletta, aquparky a mnoho ďalšieho. Samozrejme je myslené aj na bezpečnosť.

Garancia kvality

Európska škola angličtiny (ESE) sa pyšní titulom najviac medzinárodne akreditovanej nezávislej jazykovej školy na Malte. Tieto akreditácie svedčia o jej vysokých štandardoch a o odhodlaní poskytovať kvalitné anglické jazykové pobyty a služby.

Štúdium a zábava

Kurz angličtiny

Malta

Kurz všeobecnej angličtiny 20 

Kurz všeobecnej angličtiny prebieha v klimatizovanej triede, ktorá sa nachadza priamo v areále rezortu. V týchto triedach je maximálne 15 študentov. Lekcie sú založené na zaujímavých témach, ktoré sú relevantné pre ich vek.Študenti sa naučía správne používať cudzí jazyk v bežných situáciách, porozumieť základným frázam a gramatike, používať naučenú slovnú zásobu, vyslovovať na prvý pohľad komplikované slová alebo aj používať správny vetný slovosled.

Behom lekcií sa venujú s rovnakou mierou gramatike, slovnej zásobe, vyjadrovaniu sa a výslovnosti. Súčasťou lekcií je rozvoj ďalších skúseností , tj. čítanie, písanie, verbálna komunikácia a počúvanie. Osvoja si najmä jednoduchú a rýchlu konverzáciu, ktorá Vám pomôže pri dennodennej komunikácii s anglicky hovoriacimi ľuďmi.

V prípade záujmu je možné tento všeobecný kurz rozšíriť na Intenzívny kurz 30. 

Program aktivít Young Adult

V tomto balíčku vám prinášame viac než len hodiny v triede. Od prechádzok po historických pamiatkach po spoznávanie miestnej kuchyne, kultúrnych podujatí, pláži, zábavy a pri tom môžete spoznať množstvo ľudí z celého sveta a precvičovať si angličtinu. Pozrite si orientačnú ukážku aktivít ktoré sú zahrnuté v tomto balíčku, vrátane vstupov a transferu.

Program aktivít Young Adult

V tomto balíčku vám prinášame viac než len hodiny v triede. Od prechádzok po historických pamiatkach po spoznávanie miestnej kuchyne, kultúrnych podujatí, pláži, zábavy a pri tom môžete spoznať množstvo ľudí z celého sveta a precvičovať si angličtinu. Pozrite si orientačnú ukážku aktivít ktoré sú zahrnuté v tomto balíčku, vrátane vstupov a transferu.

Luxusné ubytovanie v hoteli

3* hotel Number 11

Malta

Prekrásny a úplne nový 3-hviezdičkový Number11 Urban Hotel je ideálne miesto pre krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku, spojenú so štúdiom anglického jazyka na Malte v škole ESE. Tento prekrásny rezort sa nachádza hneď pri škole ESE v  St Julians a neďaleko piesočnatej pláže St. Geore´s Bay. Študenti sú ubytovaní v moderných troj alebo štvorlôžkových izbách. Na týchto izbách sú umiestnení študenti rovnakého pohlavia, pričom sa škola ESE stále snaží vytvoriť čo najrôznejšie národnostné zloženie, aby boli študenti stále nútení komunikovať v angličtine a tým sa zlepšovali v tomto jazyku. 

V rámci tohto pobytu je pre študenta zabezpečená polpenzia, ktorá pozostáva z raňajok a večere vo forme bufetov.

Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka svojim návštevníkom:

Izby sú vybavene vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV, sušičom na vlasy, trezorom a barom / chladničkou.

Ako to vyzerá na pobyte?

Galéria

Malta

Ako sa hovorí „lepšie raz vidieť, ako 100x počuť“! Pozrite si galériu obrázkov z jazykovej školy ESE a rezortu Salini, aby ste si vedeli predstaviť ako vyzerá škola, triedy, priestory, spoločenské miestnosti, okolie školy,… kde budete študovať počas Vášho jazykového pobytu

Prejdite sa jazykovou školou ESE

Virtuálna prehliadka

Malta
Balíček Youn Adult od školy ESE

Cenník

Malta
Cena od
830/týždeň
  • Transfer z letiska a na letisko
  • Kurz všeobecnej angličtiny v hlavnej budove
  • Ubytovanie v Number 11 3*
  • Polpenzia
  • Balík aktivít pondelok - sobota
  • Uvitací balík
  • ESE Certifikát
  • Letenka
  • Cestovné poistenie