LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

Prečo sa učiť anglicky jazyk na Malte?

Jazykové pobyty na Malte
Kľúč k angličtine a nezabudnuteľným zážitkom!

Malta je mala krajina nachádzajúca sa v strede Stredozemného mora, môžeš nájsť nielen krásne pláže a historické pamiatky, ale aj ideálne prostredie na zdokonalenie svojich jazykových zručností, predovšetkým angličtiny. Prečo by si mal/a vybrať práve Maltu na učenie angličtiny? Poďme spoločne objaviť niekoľko dôvodov.

  1. Multikultúrna atmosféra: Malta je známa svojou multikultúrnou atmosférou. Každý rok priláka tisíce medzinárodných študentov, čo vytvára ideálnu príležitosť na komunikáciu s ľuďmi z rôznych kútov sveta. Táto rozmanitosť poskytuje jedinečný prostriedok na praktizovanie angličtiny v každodennom živote.

  2. Kvalitné jazykové školy: Malta je domovom mnohých renomovaných jazykových škôl, ktoré ponúkajú vysoko kvalitné vzdelávanie. Skúsení učitelia, moderné metódy výučby a variabilné kurzy umožňujú študentom rýchlo a efektívne zdokonaliť svoje jazykové schopnosti.

  3. Praktické využitie angličtiny: Angličtina je oficiálnym jazykom Malty, čo znamená, že ju používajú nielen v triedach, ale aj v každodennom živote. To umožňuje študentom praktizovať angličtinu nielen v škole, ale aj v obchodoch, reštauráciách a ďalších miestach, kde stretávajú miestnych obyvateľov.

  1. Krásne prostredie a historické miesta: Učenie sa nového jazyka môže byť oveľa príjemnejšie, ak je doplnené krásnym prostredím a historickými miestami. Malta ponúka krásne pláže, jasné modré more a historické pamiatky, ktoré môžete preskúmať počas svojho voľna.

  2. Aktivity pre študentov: Jazykové školy na Malte často organizujú rôzne aktivity pre svojich študentov, čo umožňuje ďalšiu príležitosť na používanie angličtiny v neformálnom prostredí. Tieto aktivity zahŕňajú výlety, kultúrne podujatia a športové aktivity.

  3. Prijateľné náklady na život: Maltská ekonomika je priateľská k peňaženkám študentov. Náklady na život a ubytovanie sú relatívne prijateľné, čo umožňuje študentom s menším rozpočtom plne využiť svoj pobyt na ostrove.

  1. Najmenší členský štát EÚ: Malta je najmenším členským štátom Európskej únie (EÚ) podľa plochy i počtu obyvateľov. Nachádza sa v strede Stredozemného mora a tvorí súčasť skupiny ostrovov, ktoré sú známe svojou bohatou históriou a kultúrou. Na vstúp do krajiny postačuje len občiansky preukaz.

  2. Megalitycké pamiatky: Malta je domovom niektorých z najstarších svedectiev ľudskej civilizácie. Megalitycké chrámy, ako napríklad chrám Ħaġar Qim a chrám Mnajdra, patria medzi najstaršie na svete a starajú sa o bohatú historickú dedičinu ostrova. Tieto pamiatky sú staré viac ako 5 000 rokov a fascinujú archeológov i návštevníkov.

V závere môžeme konštatovať, že Malta nie je len turistickým rajom, ale aj ideálnym miestom pre tých, ktorí sa chcú zdokonaliť v angličtine. Využite príležitosť spoznať nových ľudí, objavovať nové kultúry a získať nové jazykové schopnosti, čo vám otvorí dvere k novým možnostiam v osobnom aj profesionálnom živote.