LiMiMalta – Jazykové pobyty na Malte

Čo Váš čaká po prílete na Maltu?

Vítajte na Malte.
Prvé kroky do jazykového dobrodružstva s LiMiMalta!

Ak patríte medzi šťastlivcov, ktorí si vybrali Maltu ako svoju destináciu pre jazykový pobyt, môžete sa tešiť na nezabudnuteľné zážitky už od samého začiatku, keď pristanete na letisko na Malte. Malta, známa svojím priateľským prostredím a slnečným počasím, vás bude vítať otvorenou náručou.

Prílet na Maltu: Žiadny stres, len pohoda

I keď na Maltu ročné príde viac ako 2,2 mil. turistov, nemusíte sa báť nestratíte sa. Maltské letisko je malé a zároveň veľmi prehľadné. Po tom čo si vyberiete svoju podpalubnu batožinu, vás na letisku bude čakať zástupca školy s vaším menom na tabuli. Tento priateľský sprievodca sa postará o formality na letisku a odovzdá vám uvítací balíček, ktorý vám spríjemní prvé chvíle na Malte.

Občas sa môže stať, že budete musieť na letisku chvíľu počkať, pretože niektorí študenti môžu priletieť spolu. Nie je to nič neobvyklé. Môžete si v pokoji vychutnať atmosféru letiska a spoznať sa s ostatnými študentmi.

Príchod na ubytovanie: Kľudný začiatok

Po príchode na váš apartmán si môžete oddýchnuť a preskúmať okolie. Ak máte chuť na dobrodružstvo, odporúčame návštevu našej stránky, kde nájdete tipy na zaujímavé miesta a aktivity na Malte.

Prvý víkend na Malte – uvítacie stretnutie.

Ak priletíte na Maltu je to väčšinou v sobotu alebo nedeľu. Po prílete budete mať príležitosť zúčastniť sa uvítacieho stretnutia. Niektoré školy ponúkajú prechádzky, počas ktorých vás niekto zo školy prevedie a ukáže vám, ako všetko funguje. Dostanete tipy na obľúbené miesta na jedlo a ďalšie užitočné informácie o vašom pobyte.

Škola oficiálne začína v pondelok. Ráno sa stretnete s ostatnými študentmi v triede podľa svojej úrovne, ktorá bola vyhodnotená na základe testu. Teraz, keď ste si trochu osvojili atmosféru a preskúmali okolie, môžete sa plne ponoriť do vášho jazykového dobrodružstva na Malte!

Vaša cesta učením sa a objavovaním začína práve tu. Maltčania sú známi svojou priateľskou povahou a láskou k životu. Užívajte si každý okamih a nechajte sa uniesť krásou, kultúrou a históriou Malty!